Oferta Części Bomar

Części Bomar

Przecinarki Bomar,serwis przecinarek , piły tasmowe , szlifierki tasmowe , przecinarki taśmowe bomar

 

Nasza stała oferta obejmuje m.in. części zamienne do przecinarek taśmowych firmy Bomar.
Siłowniki,sterowniki koła zębate,klawiatury i wiele innych.

Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach Bomar.

Posiadamy na magazynie większość części potrzebnych do prawidłowego działania urządzeń Bomar tych starszych jak i najnowszych modeli. Braki uzupełniane są na bieżąco.

 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości emulsje chłodząco - smarujące EMULEX.

Zasadniczym zadaniem oleju jest smarowanie łożysk, cylindrów mechanizmów napędowych, zaworów roboczych. Ponadto zadaniem oleju jest uszczelnianie luzów łożyskowych oraz odprowadzanie ciepła wydzielającego się na wskutek tarcia i pracy sprężania. EMULEX charakteryzuje się odpowiednią lepkością i smarownością, chłodziwa emulsyjne zapewniają najwyższą skuteczność chłodzenia i umożliwiają przez to najwyższe prędkości obróbki skrawaniem, emulsje chłodzą, smarują i chronią przed korozją, wpływając na żywotność pił taśmowych.

Operator Powinien Pamiętać:

Przeciąganie czasu wymiany oleju jest możliwe ale nie opłacalne !!!

Przez nie wymienianą emulsję szybciej zużywają się narzędzia, pogarsza się gładkość obrabianego materiału. EMULEX rozcieńczamy z woda 1:20. Poziom pH powinien wynosić 8,0 - 8,5. Nie wymieniana emulsja staje się bezużyteczna i wyrządza więcej szkód niż pożytku. EMULEX pakowany jest w 5 litrowe kanistry. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 0 607-714-660 - służymy fachowym doradztwem.

Serdecznie zapraszamy

« wstecz w górę